Informacja o grupie wsparcia dla matek z Ukrainy organizowanej w poradni MOP we współpracy ze specjalistyczna poradnia Uniwersytet dla rodziców.

Informacja o grupie wsparcia dla matek z Ukrainy organizowanej w Poradni MOP we współpracy ze Specjalistyczną Poradnią Uniwersytet dla Rodziców :

Jeżeli jesteś mamą, która została zmuszona do ucieczki przed wojną, doświadczasz nieprzystosowania, lęku, zaburzeń snu, niepewności co do przyszłości, udział w grupie wsparcia ma szansę pomóc Ci poradzić sobie z emocjami i dostosować się do zmian.

Na spotkaniach:

– będziesz mogła wymienić się doświadczeniami z innymi mamami,

– nauczysz się radzić sobie z trudnymi emocjami związanymi z wojną w Ukrainie i adaptacją w Polsce,

– poznasz metody pomocne w radzeniu sobie ze stresem. Dzięki wzmocnieniu siebie będziesz mogła lepiej wspierać swoje dziecko/dzieci.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 7.04.22 o godz. 11 w Poradni MOP ul. Boryszewska 4 na Mokotowie i będzie trwało 2 godziny. Spotkanie będzie miało charakter konsultacyjny. Będziesz mogła sprawdzić jak czujesz się w grupie i czy ta forma pomocy jest dla Ciebie odpowiednia. Kolejne spotkania grupy będą odbywały się w czwartki w godz: 11-13. Jeżeli nie będziesz mogła zorganizować opieki dla dziecka- prosimy o zaznaczenie tego w formularzu- można przyjść z dzieckiem. Będziemy starali się zorganizować odpowiednią opiekę. Liczba uczestniczek w grupie: 8-10 osób. Udział zajęciach jest nieodpłatny.

Grupę poprowadzą: Ałła Lykova – ukraińska psycholog z Poradni Specjalistycznej MOP i Natalia Hulla- psycholog ze Specjalistycznej Poradni “Uniwersytet Dla Rodziców”. W dniu 4.04.22 w godz. 10-12 będzie możliwość porozmawiania po ukraińsku z prowadzącą psycholog Ałłą Lykova – pod numerem telefonu: 723-244-918 ZAPRASZAMY!

Link do formularza: https://forms.office.com/r/D4nXKpann1

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna Nr11 w Warszawie
Wszelkie prawa do treści i grafiki są zastrzeżone.
Realizacja berryproject.it

Skip to content